Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Turyol Büyükada, Kınalı Seferleri

Turyol

1930 senesinden itibaren İstanbullulara hizmet veren Turyol firması Büyükada ve Kınalıya seferler düzenlemektedir.  Turyol, yolculuk hizmetinin yanında çeşitli organizasyonların düzenlenmesine de imkan tanımaktadır. 1998’de kurumsallaşarak etkinlik, toplantı ve davetlerde kullanılması için 600 kişi kapasiteli restoran gemi hizmetini vermektedir.

Büyükada ve Kınalıya Karaköy, Eminönü ve Kadıköy iskelelerinden ulaşımı sağlamaktadır. Yoğunluğa göre sefer sıklıkları değişiklik gösterse de genellikle günde 2 ya da 3 sefer düzenlenir. Şehir hatlarına göre daha fazla ücret talep edilse de Hafta içi ve hafta sonu yolculuk saatleri için aşağıdaki linkimize göz atabilirsiniz.

 

Büyükada'nın en iyi otellerini görmek için tıklayın

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 37 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.