Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Şehir Hatları Vapur Seferleri

Şehir Hatları

İstanbulluların adalara ulaşmasını sağlayan Şehir Hatları 1937 yılında Devlet Denizyolları İşletme Umum Müdürlüğü altında bugünkü adını almıştır. Haliç Vapurları Şirketi ve Şirket-i Hayriye’nin kamulaştırılması ile kurulan işletmenin ulaşım ağında önemli bir yeri vardır. 2010 yılı Eylül ayında ise İstanbul Şehir Hatları Turizm ve Tic. San. AŞ. kurularak, vapurlar ve iskeleler yeni şirkete devredilmiştir.

Kabataş, Kadıköy ve Bostancı iskelelerinden kalkan vapurlarla Büyükada, Heybeli, Burgaz, Kınalı adalarına ulaşılır. Yaklaşık 1 – 1 buçuk saat arasında değişen yolculuklar 06.50 ve 23.00 arasında yapılır. Ancak bu saatler mevsime ve kalkış iskelesine göre değişir. Ayrıca jeton ücretleri 5 TL iken akbil ile tam 3,50 ve öğrenci 2,00 TL’ye yolculuk edebilirsiniz. 

Şehir Hatlarıwww.sehirhatlari.com.tr/tr/seferler/adalar-hatlari

www.sehirhatlari.com.tr/tr/seferler/vapur-hatlari

 

Büyükada'nın en iyi otellerini görmek için tıklayın

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 33 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.