Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Kınalıada Plajlarında Unutulmaz Tatiller

Kınalıada Plajları

Bir başkadır Kınalı’da deniz keyfi. Arzu edilmesi halinde İstanbul’u seyrederek güneşlenilir ve yüzülürken İstanbul’ dan uzaklaşmak isteyenler için de sırtınızı bu büyük kente dönme fırsatı yakalayabilirsiniz. İskelenin hemen yanındaki halk plajına havlularını atıp yüzmeye başlayabileceğiniz gibi diğer alternatif plajlar ise şunlardır:

Ayazma Plajı

Fayton bulunmadığı için bisikletle, motorla ve yürüyerek adanın arka bölümünde yer alan Ayazma Plajı’nda güneşlenebilir, temiz denizinde serinleyebilirsiniz. Bu alanda birçok restorantın servis hizmeti de bulunmaktadır.  Bunların yanında adadaki birkaç restoran aynı zamanda beach hizmeti de verdiğinden özel dizayn edilmiş plajları da bulunmaktadır.

Kınalıada Kumluk Plajı

Tesisimiz, her koşulda ailece rahat edebileceğiniz bir mekandır. Plaj girişindeki ‘Damsız girilmez levhasıyla bir aile plajı olduğunun altı çizilmektedir. Bekar erkekler yalnız giremez, yanlarında mutlaka ailesi, bayan arkadaşı ya da bayan akrabası olmalıdır.

Deniz kıyısı sığ olup, boy seviyesine kadar kumdur. Çocuklarınızla gönül rahatlığı ile denize girebilirsiniz. Eğitimli cankurtaranlarımız sizlerin ve çocuklarınızın can güvenliğini izlemektedir. İlk yardım konusunda özel doktorumuz yardımınıza hazırdır. Ayrıca ambulans hizmeti de verilir.

İskele Plajı

Temiz ve dingin bir denizde yüzmek için çok uzaklara gitmenize gerek yok! Tatil’ e çıkmak sizler için sadece bir vapur uzaklığında!

Prens Adaları’nın en temiz deniz ve havasına sahip Kınalıada’nın Kumluk Plajı’nda serinlemenin ve güneşlenmenin keyfini tadabilirsiniz! Ulaşım Kınalıada İskelesi'nden plaja tekneyle ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Diğer Plajlar

  • Ayazma Plajı
  • Teos Restoran Beach
  • Kamos Beach Club
  • Su Sporları Kulübü
  • Gazio Jarden Beach
 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 26 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.