Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

İDO Büyükada, Burgaz, Heybeli, Kınalı Seferleri

İdo

Açılımı İstanbul Deniz Otobüsleri olan İDO, Büyükşehir Belediye’si tarafından 1987 yılında kurulmuştur. 2005’te Şehir hatlarına devredilen işletme 88 iskelede trafiği rahatlatmak ve daha çok insana hizmet vermek için çalışıyor. Dünyanın en büyük yolcu taşıma ağına sahip olan işletme şehir içi ulaşımı kaliteli bir çizgide yürütmeye çalışır.

Adalara’ da Kabataş ve Bostancı’dan seferler düzenleyen firmanın hafta içi ve hafta sonu aynı saatlerde ulaşım sağlansa da belirli aralıklarda sefer saatleri değişebiliyor.

 

Büyükada'nın en iyi otellerini görmek için tıklayın

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 32 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.