Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Heybeliada Beach, Koy ve Plajlarında Tatil Keyfi

Heybeliada Plajları

Doğanın farklı güzelliklerini bir arada bulunduran Heybeliada’nın plaj, koy ve beach’ leri ile serinlik, konfor ve huzuru bir arada yaşayacaksınız

Ada Beach / Heybeliada

Güneşin bunaltıcı ortamından uzaklaşmanız, denizin muhteşem maviliğinin içerisinde kaybolmanız ve hafızalarınıza yer edecek huzur dolu zamanlar geçirmeniz için Heybeliada Ada Beach sizleri konuk etmek istiyor. Ada Beach Club ın bulunduğu Çam Limanı Koyu, göz kamaştıran güzelliği ile doğa harikası olarak gösterilmeye layıktır. Tarih kokan doğal çam ormanlarıyla örülü, kargaşadan uzak, eğlenceli etkinliklere katılarak sosyalleşme imkânı sunan Ada Beach özellikle yaz aylarında turist akınına uğramaktadır

Alman Koyu

Uzun ve zor bir yolu aştıktan sonra ulaşılan Alman Koyu Heybeliada’ da denizin keyfini süreceğiniz en güzel yerlerden biridir. Oldukça sarp ve eğimli olmasına rağmen manzarayı ve denizin berraklığını gördükten sonra insanın bütün yorgunluğu yok olmaktadır. Açığa doğru bakan deniz temiz iken, koy özelliği taşıdığı için de oldukça güvenlidir. Pazar günleri insan akınına uğrayan bölge Güneydoğu tarafına baktığından her daim güneşlidir. Bu alanda zaman geçirmek isteyenler içecek ihtiyaçlarını buradan karşılayabilirken yiyeceklerini yanlarında taşımalıdırlar.

Akvaryum Plajı

Temiz, salaş, yalın, doğal yapısıyla “Akvaryum” özel koylardan bir tanesidir. İstanbul’dan uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yerlerinin başında gelen Heybeliada’ da Akvaryum plajı popüler dinlence alanlarındandır. Heybeliada’ya vardığınızda yürüyerek Hakli Palas yolunu tutun, dilerseniz bisiklet ya fa faytonla da bu yolu kat edebilirsiniz.

Kablo isimli inişi geçtikten sonraki giriş sizi Akvaryum plajına ulaştıracak. Ama öyle kolayca ulaşacağınızı sanmayın. Dik bir patikadan inişin ardından mekâna dik bir tahta merdiven ile ulaşabiliyorsunuz. Bu sebeple doğa yürüyüşüne sevmeyenler için Akvaryum iyi bir seçim olmayacaktır.

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 22 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.