Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Farklı Kültürlerin, Denizin ve Doğanın Buluşma Noktaları

Gökçeada

Gökçeada denizi, güneşi, kumsalları ve gece hayatıyla adından söz ettirmesinin yanı sıra doğal yaşamı, birçok kültüre ev sahipliği yapması ve medeniyetlerin oluşum sürecinde de oldukça etkili yerlerdendir.

Adaya da ulaşım için tek yol deniz üzerinden gerçekleşmektedir. Gestaş Deniz Ulaşım Turizm Ticaret A.Ş”ye ait arabalı vapuru ile Kabatepe-Gökçeada ve Gökçeada-Kabatepe seferleri, bununla beraber haftanın belirli günleri Conkbayırı Deniz Otobüsü ile de Çanakkale/Gökçeada ve Gökçeada-Çanakkale feribot seferleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Gökçeada Vapur Seferleri

Gökçeada’nın Eşsiz Manzaralılarıyla Ruhunuza Tazelik Katın

Gökçeada da bulunan tarihi yapıların hemen hemen hepsi esrarengiz hikâyelere sahne olmuştur. Deniz ve yeşilliklerle birlikte güneşin batışını izleyebileceğiniz bu tatil yöresinde romantizmi ve huzuru yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Konaklama tesisleri, doğa aktiviteleri ve bakir doğası ile Egenin Turizm Merkezi

Berrak denizi, yeşillikler içindeki sokakları, tarihi altyapısı ile Ege'nin turizm cennetlerinden olan biri olan Gökçeada Türkiye’ nin en büyük adası olma özelliğine sahiptir. Bu bölgede de konaklamak için konforlu ve eğlenceli tesisler, doğa aktiviteleri ve bakir doğası ile de tatilcilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Gökçeada Ulaşım

Gökçeada’ya İstanbul’dan gelmek isteyenler için Kabatepe Limanı, Anadolu yakasından ulaşmak isteyenler için Çanakkale limanı daha uygundur. İstanbul Kabatepe arası yaklaşık 350 km.’dir. (TEM Otoyolu’ndan Kınalı çıkışından, Tekirdağ, Keşan, Gelibolu, Eceabat üzerinden Kabatepe). Ankara’dan Çanakkale 653 km, İzmir’den319 km. ve Bursa’dan 271 km. uzaklıktadır.

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 16 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.