Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Gökçeada Plaj ve Koyları

Gökçeada Plaj ve Koyları

Egenin incilerinden olan gökçeada ve bozcaada plajlarının tertemiz denizinde serinleyebilir, güneşin tadını çıkartabilirsiniz.

Aydıncık Plajı: Günü birlik tesisiyle Gökçeada da tek olan Aydıncık Plajı altın sarı kumuyla en çok tercih edilen plajlar arasında yer almaktadır. Plajda bulunan 5 tesis içerisinde de sabahtan akşama kadar yemek servisi verilmektedir. Aynı zamanda bir sörf merkezi olma yolunda ilerleyen Aydıncık plajı bu yönüyle de en çok ilgi gören plajlar arasında bulunmaktadır. Plaja giden minibüsler ile Aydıncık plajına ulaşım da oldukça kolaydır.

Gökçeada Laz Koyu: Gökçeada’nın güney kıyısında yer alan oldukça şirin bir koy olan Laz koyu da denizin keyfini çıkaracağınız alternatifler arasındadır. Ancak tesisi bulunmayan Laz koyuna gitmek isterseniz yanınıza şemsiye ve su gibi ihtiyaçlarınızı yanınızda götürmeyi unutmayın!

Gökçeada Yuvalı Plajı: Genellikle bölge memurlarının tatil yaptığı bu konaklama yerinde yer kalması durumunda dışarıdan gelen ziyaretçilere de konaklama fırsatı verilmektedir. Plajlarında şemsiye, şezlong bulunan tesisin plajları herkese açıktır. Ayrıca tesis içerisinde büfe, kafe ve restaurant gibi alternatiflerde yer almaktadır

Gökçeada Gizli Liman: Uğurlu Balıkçı Limanından sonra sizi karşılayan Gökçeada Gizli Limanı, adanın ucunda yer almaktadır. Limana vardığınızda incecik kumu ve çam ağaçlarının bulunduğu kumsalı ile eşsiz bir görünüme sahiptir. Misafirlerinin tüm beklentilerine cevap verecek büfesi, duş ve WC imkanı ile de hijyen bir hizmet sunmaktadır.

Gökçeada Yıldız Koy: Adanın kuzey kıyılarında denizin tadını çıkarmak istiyorsanız tek adresiniz Gökçeada Yıldız Koyu’dur. Bu koya ulaşımınız ise arabayla mümkündür. Kafe- sahil hizmetinin yeni başladığı bu koy tercih edilen koylar yerinde yerini almaya başlamıştır. İlgi çekici kayalarında güneşlenebilir ve buradan denizine dalış yapabilirsiniz. Yıldız Koyuna yakın olmak isterseniz konaklama olarak Yeni Bademli Köyü’nü ve Kale Köyü tercih edebilirsiniz.

Gökçeada Marmaros Plajı: Adanın kuzey kıyılarında denize girebileceğiniz nadir koylardan biri olan Gökçeada Marmaros Plajı, Dereköyünü geçtikten sonra yer almaktadır. Tertemiz denizi ve taşlık yapısıyla ilgi gören plajlar arasında bulunan Marmaros oldukça keyifli bir deniz keyfi sunuyor!

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 28 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.