Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Dentur Avrasya Büyükada, Heybeli Seferleri

Dentur

1930’larda Yolcu Taşıyan Deniz Nakil Vasıtaları Esnaf Odası’nın kurucularından ikisi tarafından temelleri atılan Dentur Avrasya bu ismi almadan önce küçük kayıklarla yolcu ulaşımlarını sağlıyorlardı. 1950’de bugünkü sistemin alt yapısı kurulmaya başlanmış ve 1997 yılında Dentur Avrasya Deniz ve Turizm Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi kurulmuştur.

2002’de bugünkü görünümüne ve kadrosuna kavuşan Dentur Kabataş ve Yalovadan Büyükada ve Heybeliada’ya, Avcılardan Büyükada ve Kınalı adaya sefer düzenler. Şehir hatlarının kalabalık olması nedeniyle iyi bir alternatif oluşturan bu yolculuklar ücret olarak biraz daha pahalıdır. Sefer saatleri ise aşağıdaki linktedir.

Dentur Avrasya Vapur Saatleri

 

Büyükada'nın en iyi otellerini görmek için tıklayın

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 28 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.