Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Cunda Adası Piknik ve Mesire Alanları

Cunda Adası Piknik ve Mesire Alanları

Cunda adasında doğanın bütün güzelliklerin içerisinde barındıran piknik ve mesire alanlarında tatilinizi huzurlu ve bol oksijenli bir şekilde geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Patriça Koyu: Zeytin ve çınar ağaçlarının altında, özellikle yaz döneminde kampçıların ve piknik yapmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında bulunan Patriça koyu dinginlik ve huzur isteyenler için vazgeçilmez bir bölge. Şehrin hengâmesinden bir an olsun kurtularak doğayla iç içe bir tatil yapmak isteyen karavancı ve kampçılar yaz döneminde bu bölgeye akın etmektedir. Doğal hayata zarar verilmemesi adına pazar günleri piknik yapmanın yasak olduğu koyda denizden ücretsiz faydalanmak mümkün.

Ada Kamping: Ada Kamping, kampçılar için mutfak, çamaşırhane, sıcak duş, buzdolabı ve piknik alanına sahiptir. İsteğe bağlı olarak sıcak duş ve tuvaletli yerlerde de konaklayabilir. Karavan ve çadırlar için hazırlanmış gölgeliklerde serinleyebilir, düzenlenen tekne, gezi veya dalış turlarında keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 27 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.