Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Cunda Plajları ve Koylarında Denizin ve Güneşin Keyfini Çıkartın

Cunda Adası Plajları

Özellikle yaz mevsimlerinde ziyaretçi akınına uğrayan, deniz ve güneşin dinlendirici etkisini hissedeceğiniz, huzur dolu koylarında günbatımında serinleme fırsatı bulacağınız cunda plajları… Cunda adasının her bölgesinde denize girme fırsatı bulabilirsiniz. Şezlong ve şemsiyelere ücret vermek istemeyenler için halk plajları tercih edilebilir.       

Ortunç plajları: Mavi bayrak almaya hak kazanmış, temizliği ve dinginliğiyle günübirlik tatilcilerin uğrak yerlerindendir. Plaja oldukça yakın yerde bulunan otellerde uygun fiyatlara konaklama fırsatı bulabilirsiniz.

Cunda Adası Pateriça Plajı bölgesi: Cunda adasının kuzeybatı bölgesinde yer alan bölge en popüler plajlarından biridir. Doğal plajlardan bir tanesi olan Pateriça eğlenceli etkinliklerin olduğu bir bölgedir. Son derece sessiz,yemyeşil bahçe içinde konforlu bir gün geçirirken bazen koya gelen yunusları izleyip veya deniz dibindeki pinaları gözlemlerken gönlünüzce yüzebilirsiniz...

Çataltepe Plajı: Hareketli etkilikleri, temiz berrak denizi ve samimi insanları ile Cunda adasının rağbet gören plajlardandır. Çataltepe, adını hemen yanında yer alan ve en tepede bulunan Çatalı çağrıştıran kayalardan almıştır.

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 46 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.