Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Büyükada Piknik ve Mesire Alanları

Büyükada Dilburnu Piknik Alanı

Büyükada’da temiz bir hava ve yemyeşil doğa, kuş cıvıltıları eşliğinde, dere şırıltısı, sabırsızlıkla beklediğiniz eğlence, spor ve doğa ile iç içe yaşayabileceğiniz piknik alanları…

Büyükada Dilburnu Piknik Alanı

Büyükada'nın batı kısmında bulunan Dil Burnu 500 metre genişliğindedir. Kuzey kısmında bulunan Nizam (Değirmen) Koyu, güneyinde ise plaj ve tesislerin yer aldığı Yörük Ali Koyu ile bütün doğal güzellikleri çevresinde barındırır.  Bahar ve yaz aylarında Ada 'yı ziyaret edenlerin ilgi gösterdiği piknik alanlarının başında gelir. Sıcak havanın bunaltıcılığından kurtulmak isteyenler bu bölgeye gelerek çam ağaçlarının altında serinlemektedir. Ağaçların gölgesine kurulan masaların çevresinde keyifli zamanlar geçirebilir, ızgara yapabilirsiniz.

Büyükada Mesire Alanı

Denizin maviliğiyle, ağaçların yeşilliğinin birlikteliğine şahit olacağınızı bu bölge tatilinizi unutmaz kılacaktır. Bu bölgede yer alan tesislerde dilediğiniz her şey elinizin altında. Çam ağaçlarının içerisinde bulunan 85 oda ve 200 yatak kapasiteli konaklama alanı da bulunmakta. Bol oksijenli, deniz esintisinin hissedildiği ferah bir belde olan bu bölgeye uğramadan Büyükada’dan ayrılmayınız.

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 28 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.