Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Burgazada Plaj, Koy ve Beach’ lerinde Serinlemenin Keyfini Yaşayın

Burgazada Plajları

Burgazada’ da altı numara ve Çamakya adlı 2 ücretsiz halk plajı bulunmakla beraber koy ve beach’ lerle de tatilcilerin keyif dolu zamanlar geçirmesine olanak kılmaktadır.

Kalpazankaya bölgesinde bulunan plajda ise tatilciler, yeşille mavinin muhteşem birlikteliğine sahit oluyor. Burgazada’ da bulunan kulüplere üye olunması halinde plajın bütün aktivitelerinden yararlanılmaktadır. Ter temiz bir kumsal, aktivite, eğlence ve deniz mahsulleri için Kalpazankaya yolundaki Kalpazankaya plajı ve restoranı, İstanbulluların uğrak yerlerindendir.

Burgazada Koylarında Huzur ve Serinliği Bir Arada Bulacaksınız

 İstanbul’un yoğunluğundan kurtulup, açık denizlere açılabilmenin en kolay yoludur Burgazada’yı tercih etmek. Kalabalıktan uzaklaşmak, dingin ve sakin bir ortamda serinlemek isteyenler için birçok koy bulun maktadır adada. 

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 30 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.