Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Bozcaada Piknik ve Mesire Alanları

Bozcaada Piknik Alanları

Bozcaada’ nın eşsiz deniz manzarası eşliğinde piknik yapabileceğiniz, kuş seslerinden başka hiçbir sesle karşılaşmayacağınız mesire alanlarında keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Sulubahçe Mevkii

Adanın güney bölümünde, sulubahçe koyu sırtlarında çam ağaçları altındaki saha piknikçilerin gözdesi. devamlı esen poyraz rüzgarıyla yazın en sıcak aylarında bile terlemeden tatil yapanlar, 17. yüzyıl eseri köprülü mehmet paşa camii, alaybey camii, tarihi çeşme, venedik devri kiliseyi, tanınmış kaleyi ve şarap mahzenlerini geziyor.

 

Tatilman Tatil Danışmanı
Büyükada Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 36 konuk çevrimiçi

Acil Telefonlar

Büyükada Tatil Fırsatları

Alaçatı Otel
Büyükada Restaurant
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.