Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Turyol Büyükada, Kınalı Seferleri

Turyol

1930 senesinden itibaren İstanbullulara hizmet veren Turyol firması Büyükada ve Kınalıya seferler düzenlemektedir.  Turyol, yolculuk hizmetinin yanında çeşitli organizasyonların düzenlenmesine de imkan tanımaktadır. 1998’de kurumsallaşarak etkinlik, toplantı ve davetlerde kullanılması için 600 kişi kapasiteli restoran gemi hizmetini vermektedir.

Büyükada ve Kınalıya Karaköy, Eminönü ve Kadıköy iskelelerinden ulaşımı sağlamaktadır. Yoğunluğa göre sefer sıklıkları değişiklik gösterse de genellikle günde 2 ya da 3 sefer düzenlenir. Şehir hatlarına göre daha fazla ücret talep edilse de Hafta içi ve hafta sonu yolculuk saatleri için aşağıdaki linkimize göz atabilirsiniz.

 

Büyükada'nın en iyi otellerini görmek için tıklayın

 

Tatilman Tatil Danışmanı
The Prince Hotel Büyükada
Hava Durumu
Şuan
30.png
Parçalı Bulutlu
28°C
Per
31.png
Açık
27°C
Cum
32.png
Güneşli
29°C
Cts
32.png
Güneşli
29°C
Pzr
32.png
Güneşli
28°C
Pts
24.png
Güneş Yakıcı./Wind
25°C
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 54 konuk çevrimiçi
Büyükada Otel Fırsatları
Büyükada Princess Otel

Acil Telefonlar


Alaçatı Otel

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.