Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Cunda Feribot Sefer Saatleri

Cunda Feribot Sefer Saatleri

İstanbul Yenikapı'dan İDO ile yapacağınız 2 saatlik bir feribot yolculuğunun ardından, Bandırma üzerinden 3 saatlik bir otomobil yolculuğu ile Ayvalık'a ulaşabilirsiniz. Burada Cunda'ya denize dolgu yapılarak bağlanan köprü üzerinden 8 km gittikten sonra Cunda'ya ulaşabilirsiniz. Ayrıca denizden toplamda 3 mil mesafeyle de Cunda'ya ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ ve Çanakkale’ den Ulaşım

Tekirdağ, Çanakkale boğazından arabalı vapur karşıya geçerek Ayvalığa ulaşabilirsiniz. Ayvalık, İstanbul arası yaklaşık 8 saat sürmektedir Ayvalığa ulaştıktan sonra, Ayvalık Merkeze girmeden Alibey / Cunda adası tabelalarını takip ederek türkiyenin ilk boğaz köprüsünü geçtikten sonra Cunda ' ya ulaşıyorsunuz

 

Tatilman Tatil Danışmanı
The Prince Hotel Büyükada
Hava Durumu
Şuan
27.png
Çok Bulutlu
11°C
Cts
11.png
Hafif Yağmurlu
15°C
Pzr
39.png
AM Sağanak Yağışlı
15°C
Pts
30.png
Parçalı Bulutlu
15°C
Sal
11.png
Sağanak Yağışlı
15°C
Çar
34.png
Güneş Yakıcı.
17°C
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 5 konuk çevrimiçi
Büyükada Otel Fırsatları
Büyükada Princess Otel

Acil Telefonlar


Alaçatı Otel
Fotoğrafçılık Kursu

Adalar Vapur Saatleri © 2014
www.adalarvapursaatleri.com
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.adalarvapursaatleri.com'da yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.